Meist

Andres Piirsoo

AS Tamme Erakliinik on 1995. aastal asutatud erakapitalil meditsiini- ja raviteenuseid pakkuv tervishoiuasutus. Väljakujunenud tegevusvaldkondadeks on: günekoloogia, kõrva-nina- ja kurguhaigused, kardioloogia, endokrinoloogia, naha- ja suguhaigused, reumatoloogia, sisehaigused, kirurgia, uroloogia, geneetikaalased konsultatsioonid, anestesioloogiline teenindus, laboratoorsed ning sonograafilised uuringud.
AS Tamme Erakliinikul on kaasaegse sisustusega vastuvõtukabinetid, jälgimisruumid ja operatsioonituba ning oma laboratoorium, mis teostab kõik vajalikud uuringud.
Tavalised vere- ja uriinianalüüsid saavad valmis tunni jooksul, teised analüüsid sõltuvalt vastava analüüsi teostamise meetodist.
AS Tamme Erakliinikus töötavad kvalifitseeritud ja litsentseeritud arstid, kes omavad suurt praktilist ravikogemust oma valdkonnas ning on alati valmis nõustame ja leidma parimaid ravimeetodeid Teie probleemide lahendamisel.
AS Tamme Erakliiniku asutamise ajast on välja kujunenud kindel patsientuur, kellele meeldib meie arstide ja õdede professionaalsus ja erakliiniku privaatsus. Teretulnud on ka kõik uued patsiendid.

Parimate soovidega,
Teie Tamme Erakliinik